Sisältöön »
Envor Group Oy
 

Asiakaspalvelu

annariina-niemela361212706.jpg

Annariina Niemelä
(03) 41 241
annariina.niemela@envor.fi

pirjo-saarinen.jpg

Pirjo Saarinen
(03) 41 241
pirjo.saarinen@envor.fi

ida-vuorinen1275616506.jpg

Ida Vuorinen
(03) 41 241
ida.vuorinen@envor.fi

 

Myynti

harry-kurra.jpg

Harry Kurra
Myyntipäällikkö
+358 50 0616 822
harry.kurra@envor.fi

juho-kaija918141894.jpg

Juha Kaija
Myyntipäällikkö
+358 44 755 0126
juha.kaija@envor.fi

maarit-hellman2.jpg

Maarit Hellman
Myyntipäällikkö
+358 44 705 5570
maarit.hellman@envor.fi

juha-t-karjalainen.jpg

Juha T. Karjalainen
Myyntijohtaja
+358 44 491 6858
juha.t.karjalainen@envor.fi

kirsi-laine-maki-koko1383239543.jpg

Kirsi Laine-Mäki
Yksikön johtaja, metallien kierrätys
+358 40 508 0032
kirsi.laine-maki@envor.fi

timo-norri1319367839.jpg

Timo Norri
Myyntipäällikkö, lannoitteet
+358 50 443 4292
timo.norri@envor.fi

 

Kiinteistöhuolto ja logistiikka

timo-norri779513513.jpg

Timo Norri
Palvelupäällikkö, kiinteistöhuolto
+358 40 088 8039
timo.norri@envor.fi

eero-hirvikoski453688651.jpg

Eero Hirvikoski
Ajojärjestely, jätteenkuljetus / jätepakkaajat
+358 44 763 4109
eero.hirvikoski@envor.fi

jaakko-maki.jpg

Jaakko Mäki
Korjaamopäällikkö
+358 50 917 5862
jaakko.maki@envor.fi

 

Tuotanto

juha-karjalainen-2833780540.jpg

Juha Karjalainen
Laitossuunnittelija
+358 46 920 0144
juha.karjalainen@envor.fi

sirpa-hakala1327366878.jpg

Sirpa Hakala
Työnjohtaja
+358 44 722 5586
sirpa.hakala@envor.fi

pasi-ampuja261119945.jpg

Pasi Ampuja
Laitospäällikkö, biokaasulaitos
+358 44 491 9208
pasi.ampuja@envor.fi

 

Hallinto

samuli-laine1.jpg

Samuli Laine
Toimitusjohtaja
+358 50 407 8099
samuli.laine@envor.fi

santeri-laine.jpg

Santeri Laine
Liiketoimintajohtaja, hankinnat
+358 50 407 8100
santeri.laine@envor.fi

mika-laine.jpg

Mika Laine
Vanhempi neuvonantaja, perustaja
+358 50 556 6786
mika.laine@envor.fi

juha-t-karjalainen.jpg

Juha T. Karjalainen
Myyntijohtaja
+358 44 491 6858
juha.t.karjalainen@envor.fi

kirsi-laine-maki-koko1383239543.jpg

Kirsi Laine-Mäki
Yksikön johtaja, metallien kierrätys
+358 40 508 0032
kirsi.laine-maki@envor.fi

sanna-ylitalo-juselius880319660.jpg

Sanna Ylitalo-Juselius
Talouspäällikkö
+358 44 706 4963
sanna.ylitalo-juselius@envor.fi

ville-rintala1972569754.jpg

Ville Rintala
Laatupäällikkö
+358 50 366 4962
ville.rintala@envor.fi