Sisältöön »
Envor Group Oy
 

Asiakaspalvelu

ida-vuorinen909210154.jpg

Ida Vuorinen
(03) 41 241
ida.vuorinen@envor.fi

henkilokuva-placeholder2.jpg

Maria Kallio
(03) 41241
maria.kallio@envor.fi

emmi-ahlman.jpg

Emmi Ahlman
+358 3 41 241
emmi.ahlman@envor.fi

laura-virtaranta.jpg

Laura Virtaranta
(03) 41 241
laura.virtaranta@envor.fi tai rahtikolmio.fi (tarvittaessa)

 

Myynti

juho-kaija918141894.jpg

Juha Kaija
Myyntipäällikkö, Kanta-Häme. Erillishävityserät.
+358 44 755 0126
juha.kaija@envor.fi

juha-t-karjalainen.jpg

Juha T. Karjalainen
Myyntijohtaja, julkiset hankinnat, markkinointi
+358 44 491 6858
juha.t.karjalainen@envor.fi

kirsi-laine-maki-koko1383239543.jpg

Kirsi Laine-Mäki
Yksikön johtaja, metallien kierrätys
+358 40 508 0032
kirsi.laine-maki@envor.fi

janne-jarvinen-800x800px.jpg

Janne Järvinen
Myyntipäällikkö
Tampereen seutu ja Pirkanmaa
+358 44 493 4541
janne.jarvinen@envor.fi

petri-niemi.jpg

Petri Niemi
Myyntipäällikkö, Uusimaa. Erillishävityserät.
+358 500 616 822
petri.niemi@envor.fi

 

Kiinteistöhuolto ja logistiikka

jere-kinnunen.jpg

Jere Kinnunen
Palvelupäällikkö, kiinteistöhuolto
+358 40 088 8039
jere.kinnunen@envor.fi

timo-sysi-aho.jpg

Timo Sysi-Aho
Ajojärjestely, jätepakkaajat
+358 44 763 4109
timo.sysi-aho@envor.fi

jukka-vuorela-168436884.jpg

Jukka Vuorela
Ajojärjestely, vaihtolava- ja imuautot
+358 500 473 355 jukka.vuorela@envor.fi

jaakko-maki.jpg

Jaakko Mäki
Korjaamopäällikkö
+358 50 917 5862
jaakko.maki@envor.fi

 

Tuotanto

juha-karjalainen-2833780540.jpg

Juha Karjalainen
Laitossuunnittelija
+358 46 920 0144
juha.karjalainen@envor.fi

sirpa-hakala1327366878.jpg

Sirpa Hakala
Työnjohtaja
+358 44 722 5586
sirpa.hakala@envor.fi

 

Hallinto

samuli-laine1.jpg

Samuli Laine
Toimitusjohtaja
+358 50 407 8099
samuli.laine@envor.fi

santeri-laine.jpg

Santeri Laine
Liiketoimintajohtaja, hankinnat
+358 50 407 8100
santeri.laine@envor.fi

mika-laine.jpg

Mika Laine
Vanhempi neuvonantaja, perustaja
+358 50 556 6786
mika.laine@envor.fi

juha-t-karjalainen.jpg

Juha T. Karjalainen
Myyntijohtaja
+358 44 491 6858
juha.t.karjalainen@envor.fi

kirsi-laine-maki-koko1383239543.jpg

Kirsi Laine-Mäki
Yksikön johtaja, metallien kierrätys
+358 40 508 0032
kirsi.laine-maki@envor.fi

Jussi Halminen
Talousjohtaja

jussi.halminen@envor.fi

miia-palovaara.jpg

Miia Palovaara
Laatuasiantuntija
+358 3 41 241
miia.palovaara@envor.fi

Aino Sihvola
Vastuullisuusasiantuntija